Ladru Najaarscamp SV Argon 2019

16 oktober, 2019

De Ladru Academy gaat onder de nieuwe naam Ladru Camps weer van start bij SV Argon! Vanaf maandag 21 oktober kan iedereen die zich met veel plezier nog verder wil ontwikkelen tot een completere voetballer weer terecht bij het Ladru Najaarscamp!

Het Ladru Najaarscamp zal bestaan uit 4 trainingen die allemaal plaats vinden in de herfstvakantie. Binnen de trainingen wordt gebruik gemaakt van de nieuwste materialen op het gebied van voetbaltraining. De tchouks, goalshots, smartgoals en opblaaspoppen zorgen er voor dat jij je op een innovatieve en uitdagende manier kan ontwikkelen.

Het Ladru Najaarscamp 2019 biedt jou de unieke kans om ook in de herfstvakantie door te trainen. Het Ladru Najaarscamp biedt 4 dagen lang plezier in een uitdagende leeromgeving, de inschrijfkosten voor deze vier dagen zijn € 35,00.

Geef je direct op door een e-mail te sturen naar: ladru.camps@gmail.com

In de mail dienen de volgende gegevens te worden vermeld:
- Naam speler
- Geboortedatum speler
- Huidige team


Terug naar het overzicht