Nieuwe sponsor: Het VerkeersCollege

01 oktober, 2019

Met trots introduceren wij onze nieuwe sponsor: Het VerkeersCollege. Slim gevestigd tegenover het Veenlandencollege in Mijdrecht alwaar de potentiële jeugdige klanten onmogelijk voorbij kunnen gaan zonder een glimp op te vangen van deze inmiddels fors uitgegroeide kwalitatieve rijschool. Het VerkeersCollege is de rijschool voor al je rijbewijzen en theorieopleidingen.

Opleidingen
Voor al je opleiding betreffende Rijbewijzen, Transport opleidingen, Nascholing code 95, Taxi opleidingen en Ondernemersopleidingen ben je dus bij Het Verkeerscollege aan het juiste adres!

Deze rijschool verzorgt de rijlessen vanuit de regio’s Mijdrecht, Nieuwkoop, Aalsmeer en Woerden.

Met ruim 25 jaar ervaring in de rijopleiding branche weten de instructeurs precies wat er van de kandidaten verwacht wordt als ze opgaan voor hun rijbewijs of diploma. In mei 2009 is eigenaar van de rijschool, Erwin Veenboer, gestart met het VerkeersCollege. De rijschool is uitgegroeid tot een bedrijf met ruim 15 lesauto's in verschillende regio's.

De nieuwe sponsor staat voor je klaar op:
ma-vr 08.00-17.30 uur
za 08.00-13.00 uur

Hoofdkantoor:
Het VerkeersCollege
Diamant 6
3641 XR Mijdrecht

info@verkeerscollege.com

0297-250638
Rijschool nummer CBR: 4979A8


Terug naar het overzicht