Aart Jan van Boksel vertrekt aan einde van het seizoen

16 november, 2019

De trainer van de seniorenselectie, Aart Jan van Boksel, die halverwege vorig seizoen was ingestroomd om de training en coaching van het eerste elftal op zich te nemen en vanwege de goede onderlinge samenwerking ook dit seizoen voor de groep staat, heeft aangegeven dat deze situatie het volgende seizoen niet meer aan de orde zal zijn.

De ambitie van Aart Jan is om toch op een hoger niveau te kunnen acteren en ondanks de huidige klassering van het eerste elftal ziet hij in de nabije toekomst niet de gewenste mogelijkheden bij Argon om daarmee door te gaan. Het bestuur vindt het jammer, dat hij deze keuze gemaakt heeft, maar men kan niet anders dan zijn beslissing respecteren.

Uiteraard heeft hij toegezegd het lopende seizoen alles op alles te zetten om vooruitgang met de jonge spelersgroep te maken en in te zetten op een zo hoog mogelijke eindklassering.

 


Terug naar het overzicht