Nieuwe kledingsponsors voor SV Argon

17 november, 2019

Jongstleden donderdagavond, tijdens een sponsor-event bij SV Argon, werden de laatste formaliteiten ondertekend met de sponsoren die het prachtige nieuwe wedstrijdtenue voor alle selectie teams voor de komende 3 jaren mogelijk hebben gemaakt.
Met ingang van het huidige seizoen 2019-2020 schitteren de selectieteams van SV Argon minimaal 3 jaar in hun nieuwe kleding wat mogelijk gemaakt is door een aantal goedwillende bedrijven uit de nabije regio te weten:

Liquid Rubber, van Schie, Walraven, Loyals, Jan Jansen schoonmaakbedrijf en glazenwasserij, Intersport Twinsport en van Walraven

Argon benadrukt dat het voortbestaan van haar vereniging nauw samenhangt met de steun vanuit het bedrijfsleven en is daarom elke sponsor zeer dankbaar voor elke vorm van steun.
SV Argon wil ook maar weer eens extra benadrukken: dé sponsoren van de wedstrijdkleding van de overige elftallen die het mogelijk maken dat ook deze teams er knap en verzorgd bijlopen op de velden:

Boni Supermarkt, Groene Hart Alpaca, van Walraven, Menhir Vastgoed, Ruijgrok Makelaars, Habomij BV, Switch reclame, Tuincentrum de Huifkar, van Dijk bloemen, van Hulst Onderhoud en Elektrawerken, Thexton Armstrong Farmer en Accountant Xtra

Mocht u ook interesse hebben in een voor u passende sponsorvorm bij SV Argon? Neem eens geheel vrijblijvend contact op met commercielezaken@svargon.nl


Terug naar het overzicht