Nieuwe Sponsor: Burggraaf Aannemingsbedrijf

21 mei, 2019

Dat omstandigheden kunnen veranderen blijkt uit het feit dat Jan, eigenaar van Burggraaf Aannemingsbedrijf, weer terug is als sponsor is van SV Argon. En daar zijn wij beide erg blij mee.

Jan staat met zijn werkzaamheden al sinds 1992 voor u klaar. Ervaring en kennis dus gegarandeerd. De werkzaamheden zijn divers en bestaan uit bestratingen, tuintimmerwerken, verbouwings-, graaf, sloop- en rioolwerkzaamheden maar ook verhuur van diverse machinerieën/objecten al dan niet met machinist. 

Afgezien van het feit  dat Jan met zijn naam goed bekend is binnen de regio zullen velen hem ook kennen als gedreven voetbalcoach bij onze vereniging. Het overbrengen van kennis en kunde zit bij hem wel goed vandaar dat zijn bedrijf ook de status van een erkend leerbedrijf mag hebben.

Kijkt u gerust eens op de site www.burggraafaannemingsbedrijf.nl of neem contact op met Jan onder telefoonnummer 06-11300682. Hij is u graag van dienst.


Terug naar het overzicht