Selectienieuws seizoen 2020-2021

06 maart, 2020

Tot nu toe hebben we aangaande het nieuwe seizoen alleen nog de naam van de nieuwe trainer bekend gemaakt, zijnde Ludo Pistorius. Hij zal gaan werken met de hem ter beschikking staande spelers en zoals bijna elk jaar zijn er dan weer mutaties (te verwachten).

Tot nu toe heeft alleen doelman Romero Antonioli te kennen gegeven, dat hij het voor het eerst van zijn voetballeven hogerop gaat proberen, hij vertrekt naar Sportlust ’46 in Woerden dat momenteel de ranglijst in de hoofdklasse aanvoert, mogelijk gaat hij dus voor een plek in de derde divisie.

Maar gelukkig kunnen we ook melden, dat er spelers zijn die hebben aangegeven volgend jaar gewoon weer in het blauw en wit te blijven spelen: Bas Boelhouwer, Yannick van Doorn, Teun Gortenmulder en Raoul van Wijk blijven Argonaut en we hopen daar binnenkort nog een aantal namen aan toe te kunnen voegen. Wordt dus ongetwijfeld vervolgd.


Terug naar het overzicht