Selectienieuws nieuwe seizoen

02 april, 2020

We hebben u al kunnen informeren dat een aantal jongens van de huidige groep ook volgend seizoen bij ons spelen, nu kunnen we de komst van een nieuweling aankondigen.

De 27-jarige Mehmet Kaya zal aansluiten bij de selectie voor het nieuwe seizoen. Deze aanvallende middenvelder heeft in het verleden gespeeld voor RODA ’46 , SDC Putten en SVL, op dit moment speelt hij met een aantal vrienden in het eerste van APWC in Amersfoort. Omdat hij toch graag op een wat hoger niveau wil spelen heeft hij zich gemeld bij Argon met de instelling om met zijn ervaring mee te kunnen helpen aan het creëren van een stabiel team onder leiding van Ludo Pistorius.

We heten Mehmet van harte welkom en hopen dat zijn wens waarheid zal mogen worden.


Terug naar het overzicht