SV Argon Zomerkamp 2020

08 juni, 2020

Wij zijn blij om jullie te kunnen laten weten dat de huidige versoepeling rondom het Coronavirus ons de mogelijkheid biedt om dit jaar in samenwerking met de Ladru Academy het Argon Zomerkamp te organiseren!
Vanaf maandag 29 juni kan iedereen die zich gedurende 3 weken nog verder wil ontwikkelen tot een completere voetballer terecht bij het Argon Zomerkamp 2020!

Iedere week zal bestaan uit drie trainingen. Onder andere de tchouks, goalshots, smartgoals en opblaaspoppen zullen gebruikt worden en zorgen er voor dat jij je op een uitdagende manier kan ontwikkelen.

Het Argon Zomerkamp biedt jou de unieke kans om jouw voetbalseizoen te verlengen en de gemiste trainingsuren door het Coronavirus weer in te halen!

Geef je direct op door een mail te sturen naar Ladru.camps@gmail.com met daarin de volgende gegevens:
- Naam
- Geboortejaar
- Huidige team
- Eventueel de dagen dat je niet beschikbaar bent.

Mocht je niet de gehele 3 weken kunnen, zullen wij voor de weken dat je wel beschikbaar bent een aangepaste prijs opstellen. Hopelijk zien wij jou maandag 29 juni op de eerste training van het Argon Zomerkamp 2020!


Terug naar het overzicht