Ladru summercamp SV Argon 2019

29 april, 2019

De Ladru Academy gaat weer van start bij SV Argon! Vanaf maandag 3 juni kan iedereen die zich met veel plezier nog verder wil ontwikkelen tot een completere voetballer gedurende drie weken weer terecht bij de Ladru Academy!

Dit jaar zal iedere week bestaan uit twee trainingen en één toernooi. Binnen de trainingen wordt gebruik gemaakt van de nieuwste materialen op het gebied van voetbaltraining. De tchouks, goalshots, smartgoals en opblaaspoppen zorgen er voor dat jij je op een innovatieve en uitdagende manier kan ontwikkelen. De toernooien zullen plaatsvinden op verschillende ondergronden. Een zaal-, straat- en veldvoetbaltoernooi zijn inbegrepen bij de negen trainingen. 

De Ladru Academy biedt jou de unieke kans om jouw voetbalseizoen te verlengen. Door een deelname aan het Ladru Summercamp wordt jouw zomerstop van 12 weken met maar liefst drie weken ingekort! Het Ladru Summercamp biedt 3 weken lang plezier in een uitdagende leeromgeving.

Geef je direct op via Ladruacademy.nl! 

Check voor meer informatie de Facebookpagina 


Terug naar het overzicht