Koningsdag Penalty toernooi: het programma!

23 april, 2019

Vrijdag 26 april 2019 wordt het jaarlijkse Koningsdag Penaltytoernooi weer georganiseerd bij SV Argon.

Ook dit jaar organiseert Oranjeverenging Mijdrecht in samenwerking met SV Argon het jaarlijkse penaltytoernooi. Dit jaar zal het evenement een iets andere invulling krijgen. Voor de jongste jeugd blijven de penalty’s centraal staan. De oudere jeugd (O15/O14 en O17/O16) zal de keepers van Keeperschool Berkelaar onder vuur nemen middels Shoot Outs, waarbij vanaf de middencirkel één op één het duel met de keepers zal worden opgezocht. Dit jaar wordt voor het eerst de basketbalafdeling van SV Argon betrokken en bestaat de mogelijkheid om je basketbal skills te laten zien. Het evenement zal muzikaal begeleid worden door DJ Nick.

Deelnemers aan het Penalty Toernooi en de Shoot Outs (mogelijk aanstormende basketbal talenten uit de Ronde Venen) kunnen zodra zij daarmee klaar zijn, ook hun schotvaardigheid met hun handen testen, door 2 strafworpen te nemen. Indien er minimaal 1 keer gescoord wordt, gaan zij door in een zogenaamde barrage waarna er een uiteindelijke winnaar uit zal komen. Ook hiervoor is een mooie beker te winnen.  Inschrijving hiervoor kan ter plaatse.

Om 22:00 uur zal de Koningsdag 2019 officieel worden geopend met een spectaculaire vuurwerkshow.

Belangrijk
Datum: vrijdag 26 april 2019
Tijdstip basketbaltoernooi: aanvang 18:15 uur; inschrijving vanaf 17:30 uur
Tijdstip penalty/ shoot out toernooi: aanvang 19:00 uur; inschrijving vanaf 18:15 uur
Locatie: Hoofdweg 85 in Mijdrecht

Na het overweldigende succes van voorgaande jaren strijden nu maar liefst 8 groepen (jongens en meisjes) om de felbegeerde Basketbal/ Penalty / Shoot Out bokalen:

Basketbal Toernooi:
• Jeugd t/m 12 jaar
• Jeugd t/m 17 jaar

Penalty Toernooi:
• O7-pupillen (geboortejaar 2012-2013) 
• O9/O8-pupillen (geboortejaar 2010-2011)
• O11/O10-pupillen (geboortejaar 2008-2009)
• O13/O12-pupillen (geboortejaar 2006-2007)

Shoot Out Toernooi:
• O15/O14-Pupillen (geboortejaar 2004-2005)
• O17/O16-Pupillen (geboortejaar 2002-2003)

Prijsuitreiking: zodra alle groepen klaar zijn in de kantine van SV Argon

Er zijn 6 doelen, voor de O7, O8/O9 en O10/O11 pupillen is er een klein doel. De overige jeugd speelt op een groot doel.

De keepers zijn van keepersschool Berkelaar, kortom toppers in de goals!
De scheidsrechters zijn van SV Argon, dus deskundigheid en eerlijkheid gegarandeerd!

Na afloop is de prijsuitreiking in de kantine. 

Per groep zijn er mooie bekers te winnen, voor de 1e, 2e en 3e prijs. Voor alle deelnemers in de O7 groep is er een mooie medaille!

Na afloop krijgt iedere deelnemer twee EURO muntjes voor de kermis die de gehele kermis in Mijdrecht voor alle attracties geldig is!! Kortom, het belooft weer een gezellige en sportieve avond te worden. 

De kantine is vanaf 17:30 geopend.

Iedereen mag meedoen, ongeacht of je wel of niet op voetbal dan wel basketbal zit of bij welke club je speelt. Dus neem je vriendjes en vriendinnetjes mee!

Wees op tijd want de ervaring leert dat het druk wordt.

Met vriendelijke groet,
Organisatie Koningsdag Penaltytoernooi


Terug naar het overzicht