Argon JO12-2 zegt "Merci"

03 oktober, 2020

Aangezien deze week het gehele scheidsrechter korps in Nederland in het (helaas regenachtige) zonnetje wordt gezet, wilde de JO12-2 van Argon dit niet ongemerkt voorbij laten gaan.

Het team dat dit jaar wordt getraind door Kicky Versteeg en Chahid Chakroun mocht vanochtend aantreden voor de wedstrijd tegen RKAVIC JO12-1 wat eigenlijk een opleidingsteam is van de voetbalschool van Nordin Wooter. Lang verhaal kort, ze hebben de mannen terug naar Amstelveen gestuurd met een 1-1 gelijkspel, de opwaartse lijn hebben ze te pakken, chapeau.

Maar hier gaat dit verhaal niet om. Scheidsrechters bij Argon (en heel Nederland) bedankt voor jullie wekelijkse inzet en bijdrage aan het amateurvoetbal in Nederland. We kunnen jullie niet allemaal persoonlijk bedanken, vandaar dit gebaar aan Jan Burggraaf scheidsrechter coördinator bij SV Argon, Jan en het gehele team dank je wel.

Team, trainers en begeleiding sv Argon JO12-2


Terug naar het overzicht