Aangepaste trainingen en winterstop

15 december, 2020

We hebben het gisteren allemaal weer gehoord, de trainingen voor de spelers vanaf 18 jaar zijn weer terug gedraaid naar maximaal twee personen per groep. Dit gaat dus per direct in en omdat dit natuurlijk invloed heeft op de hoeveelheid oefeningen die beschikbaar zijn, is besloten dat de trainingen voor spelers vanaf 18 jaar na aanstaande zaterdag 19 december worden stilgelegd en dat dit dan tot nader order zo zal blijven. Die "nader order" is natuurlijk mede afhankelijk van wat over enige tijd gecommuniceerd zal worden door de overheid.

De trainingen voor spelers tot 18 jaar zullen stoppen na 23 december, waarna een winterstop van kracht zal zijn (voor de mini's tot JO18) tot en met 3 januari. In deze periode zal het complex dan ook volledig op slot gaan voor welke vorm van activiteit dan ook, het zou prettig zijn als eenieder zich daar aan zou willen houden.


Terug naar het overzicht