Lockdown en competitieverloop

13 januari, 2021

De verlenging van de lockdown, die gisteravond is aangekondigd, heeft uiteraard ook gevolgen voor de mogelijkheden die de KNVB nog ter beschikking heeft voor wat betreft de hervatting van de competitie. Op dit moment zijn er voor het uitspelen van de competitie van de senioren nog twee scenario’s beschikbaar:

  • De huidige competities opdelen in halve poules waarbij er alsnog een hele competitie wordt gespeeld
  • Het uitspelen van alleen de eerste competitiehelft

Ondanks de verlenging van de lockdown vindt de KNVB het op dit moment nog te vroeg om een definitief besluit te nemen over een van deze scenario’s. Hoewel het er niet gemakkelijker op wordt blijven beide scenario’s nog steeds realistisch en haalbaar. In de eerstvolgende persconferentie hoopt men van het kabinet meer duidelijkheid te krijgen over eventuele versoepelingen voor de sport.

Op basis hiervan zal uiterlijk in de week van 9 februari een besluit worden genomen over de hervatting van de competities.


Terug naar het overzicht