Tot nader order geen activiteiten op sportpark

07 februari, 2021

De winterse omstandigheden zorgen er voor, dat de velden op ons complex niet bespeeld mogen/kunnen worden.

Sneeuw op kunstgras vastlopen zorgt voor ijsplekken, doe groot gevaar voor blessures met zich mee brengen. Sneeuw op bevroren grasvelden, die vanwege de nattigheid die voor de kou uitging niet gerold zijn, zorgt voor nog groter gevaar voor blessures, dus is het onverantwoord om op velden te gaan.

Het is dan tot nader order NIET TOEGESTAAN om trainingen of welke andere activiteit dan ook  te organiseren op onze velden. Zodra de terreinmeesters weer groen licht geven voor gebruik van de velden, zullen we dat via deze website bekend maken. Tot die tijd is ons complex dus VERBODEN GEBIED voor iedereen!


Terug naar het overzicht