Denk aan het afsluiten a.u.b.

29 april, 2021

Nu door het vervallen van de avondklok weer alle gelegenheid is om het normale trainingsschema vrijelijk te gebruiken (wat met ingang van de zomertijd eigenlijk al het geval is) is de noodzaak van het gebruik van de veldverlichting nog weer wat groter geworden. Dat is geen enkel probleem, het enige punt van aandacht is echter, dat degene die na afloop van de laatste training het licht weer uit doet, er ook rekening mee moet houden dat hij dan ook de ingangsdeur van de gang naar de kleedkamers weer op slot dient te doen! Dat blijkt helaas niet meer bij iedereen helder voor de geest te staan, vandaar even deze reminder.

En nu we het daar toch over hebben: wil de laatst vertrekkende trainer ook alstublieft de deur van het toegangshek weer op slot draaien, dat voorkomt de nodige telefoontjes in de late avond naar verantwoordelijke vrijwilligers die er op gewezen worden, dat er op dat moment nog vrije toegang is tot het complex.

Bij voorbaat dank voor de medewerking en oplettendheid!


Terug naar het overzicht