FC Utrecht Experience voetbalkamp

04 mei, 2021

De afgelopen twee dagen was het hoofdveld het terrein voor het FC Utrecht voetbalkamp, waar ruim 50 enthousiaste voetballertjes zich voor hadden ingeschreven. Twee dagen werd er een gevarieerd trainingsprogramma gepresenteerd, waarbij de trainers en coaches van FC Utrecht terzijde werden gestaan door jeugdtrainers van Argon, te weten: Jordy Zwaneveld, Roy Zwaneveld, Bas Boelhouwer, Kick Versteeg, Mats Vlaming en Lev Schuurman.

Op maandagmiddag was er een clinic, die gegeven werd door Gert Kruys, oud speler en trainer bij de Utrechtse club en momenteel actief in de hogere regionen van het amateurvoetbal.

Ondanks de wat mindere weersomstandigheden van dinsdag hebben alle deelnemers leuke en leerzame dagen gehad, op deze pagina van ons foto album kunt u een groot aantal opnames zien van onze eigen en de FC Utrecht fotograaf.


Terug naar het overzicht