Week van de scheidsrechter

26 september, 2021

Het is deze week de week van de scheidsrechter, de onmisbare schakel bij al de te spelen wedstrijden in de sport, dus ook bij de voetbalwedstrijden van onze teams. Onmisbaar, maar helaas niet altijd in te vullen, al doet onze coördinator Jan Burggraaf ontzettend zijn best. Hij is dan ook naarstig op zoek naar mensen, die hem uit de brand willen helpen. Dat hoeft niet iedere week te zijn, eens in de zoveel weken helpt ook al om het probleem te verkleinen, dus meld je aan via scheidsrechters@svargon.nl

De jongens van JO15-2 hadden zaterdag voor aanvang van hun wedstrijd tegen FC Breukelen in ieder geval veel waardering voor het feit, dat Erik Groen bij hun wedstrijd de leiding wilde geven en zij toonden hun dank in de vorm van een smakelijke attentie voor de leidsman, die het gebaar zeer op prijs stelde. Misschien een goed voorbeeld voor andere teams, komende zaterdag is nog steeds onderdeel van de week van de scheidsrechter….


Terug naar het overzicht