Regels voor kantinebezoek

20 oktober, 2021

Het moge duidelijk zijn dat onder de huidige regelgeving niet alles gaat zoals we dat vroeger gewend waren. Dat geldt in ons geval ook voor het bezoek aan onze kantine.

Als u daar binnen gaat om alleen iets af te halen en daarna buiten te gebruiken, geeft dat geen extra handelingen, maar als u binnen wilt gaan zitten om iets te gebruiken dan wel gewoon samen wat te bespreken, dient u aan de controle niet alleen uw QR-code of geprint vaccinatiebewijs te laten zien, maar ook uw identiteitskaart om aan te tonen, dat bewijs en persoon bij elkaar horen. Een kleine moeite, die weinig tijd in beslag neemt., maar noodzakelijk om aan de regels te kunnen voldoen.

De personen die belast zijn met toezicht danken bij voorbaat voor uw begrip en medewerking. Bedenk alstublieft dat overtreding van de regels de club veel geld kan kosten, dus laten we dat met z’n allen voorkomen!


Terug naar het overzicht