Vrijwilligersavond: bent u er bij?

25 oktober, 2021

Bericht aan al onze vrijwilligers: Als het goed is heeft u vorige week de uitnodiging in uw mailbox ontvangen van “het event” van ons jubileumjaar namelijk “de vrijwilligersavond” op zaterdag 6 november.

De organisatie heeft er alles aan gedaan om u een leuke avond te bezorgen en u namens SV Argon te bedanken voor uw vrijwilligerswerk. KOMT DUS ALLEN !

Graag uw mail met de aanmelding en of u alleen of met een partner komt. En of u ook een uurtje wilt bowlen voordat het feest verder een vervolg krijgt. Mocht u verhinderd zijn ook dan wordt uw reactie ook op prijs gesteld.

Uw reactie kan op vrijwilligers@svargon.nl of u neemt contact op met Leon van Dijk onder telefoonnummer 06-24370748.

Bedankt en graag tot de 6e.

Bestuur SV Argon


Terug naar het overzicht