Lotenverkopers kregen hun prijs

24 december, 2021

Op zaterdag 18 december ontvingen de beste lotenverkopers van de Grote Club Actie bij Argon uit handen van de organisatie een mooie prijs. In drie leeftijdscategorieën konden de Argonauten strijden voor de titel ‘beste verkoper 2021’ met als doel een trainingspak naar keuze welke de winnaars zelf konden uitzoeken bij Intersport Twinsport in Uithoorn.

De prijswinnaars van de trainingspakken zijn Xavi Erkelens, Twan de Jong en Damian Lek (zie foto).

Verder waren er stimuleringsprijzen voor teams die gemiddeld 20 loten per persoon wisten te verkopen. Deze teams ontvangen medio april 2022 een unieke Argon Jubileum bal.
Voor de liefhebbers die ook, een speciaal voor dit jubileumseizoen ontworpen, jubileumbal willen bemachtigen: ze kunnen deze bestellen via deze website!


Terug naar het overzicht