Gezellige Paasbingo voor de jeugd

12 april, 2022

Zondag 10 april was weer het jaarlijks terugkerende paasfeest voor de jeugd onder 7 tot en met onder 10. Rond de klok van 10:30 uur werd iedereen verwacht bij Argon.

Met een groep van ongeveer 20 kinderen werden er ijverig cijfers wegstreept voor een volle bingokaart terwijl in de pauze gezocht werd naar de 6 gouden eieren die verstopt waren in de kantine. Er kon een leuke prijs worden gewonnen als er een gouden ei werd gevonden, dit was een paashaas van chocolade.

Na een leuke ochtend ging iedereen met een mooie prijs en met gevuld zakje paaseitjes naar huis.

De prijzen voor de bingo werden aangeboden door supportersvereniging "de Lijnkijkers" en "De SV Argon fan shop", de paaseitjes en chocolade paashazen werden aangeboden door de "HEMA", onze hartelijke dank daarvoor!


Terug naar het overzicht