Noteren: 15 mei lancering jubileum magazine

16 april, 2022

Het is ongetwijfeld bekend dat het rondwarende Coronavirus is de achter ons liggende maanden voor de nodige ergernis en ellende heeft gezorgd. In de afdeling klein, maar toch uitermate vervelend nieuws viel volgens ons het niet door kunnen gaan van de Nieuwjaarsbijeenkomst en de daaraan gekoppelde lancering van het Jubileum magazine, waar zo hard aan gewerkt was om er een schitterend collectors item van te maken. Maar, die vervelende gedachte gaan we naar de vergetelheid sturen!

Graag nodigen wij u uit voor de Lancering van het 50 jaar jubileum magazine van Argon op zondag 15 mei 2022.

Zoals bekend bestaat Argon in seizoen 2021-2022 50 jaar en er is door de Jubileum Commissie hard gewerkt om een 87 pagina`s tellend jubileum magazine collectors item samen te stellen. Een resultaat waar wij enorm trots op zijn.

Het programma is als volgt:

14:30 uur - Lancering Magazine onder presentatie van Martijn van Dalen
15:00 uur - Gezellige borrel, tijd om bij te praten en om gezamenlijk het magazine te bekijken
18:00 uur - Einde programma

Graag attenderen wij u erop dat deze lancering plaats heeft aansluitend op het jaarlijkse Argonautenbal (12:00 uur - 14:00 uur). Tijdens dit Argonautenbal zullen de vedettes en huidige Argonauten het tegen elkaar op nemen. U bent natuurlijk van harte welkom om hen aan te moedigen. Spektakel gegarandeerd!

Voor alle leden van SV Argon is per huishouden een exemplaar van dit magazine (gratis) beschikbaar.

Af te halen na de lancering op 15 mei tussen 15:00 uur en 18:00 uur.

Lukt dit niet dan bent u welkom op zaterdag 21 mei van 08:00 uur tot 09:15 uur en van 13:00 uur tot 15:00 uur en zaterdag 28 mei van 10.00 uur tot 15.00 uur in de kantine.

Wanneer u geen lid van Argon bent of geïnteresseerd bent in meerdere exemplaren: er is een mogelijkheid om een magazine aan te schaffen tegen de kostprijs € 7,50.

Wij hopen u zondag 15 mei te kunnen ontvangen!

Met vriendelijke groet,

Monique Bakker en Niels van Yperen

Werkgroep Jubileummagazine | Jubileumcommissie SV Argon 50 jaar


Terug naar het overzicht