Lancering jubileum magazine een groot succes!

17 mei, 2022

Zondag 15 mei is het 50 jarig jubileum magazine van SV Argon onder toeziend oog van vele (ex) Argonauten gelanceerd.

Eerst werd het Argonautenbal georganiseerd en dat toernooi met een groot ouwe jongens krentenbrood gehalte werd dus heel erg gezellig, daarna werd de aandacht gericht op het uitreiken van het eerste exemplaar van het fraaie magazine. Dit unieke exemplaar is rondom gevuld met leuke verhalen, foto`s en anekdotes.

Elk huishouden (waarvan een gezinslid lid is van Argon ) kan één gratis exemplaar afhalen in de kantine van SV Argon op zaterdag 21 mei van 8.00-10.00 uur en van 13.00-14.30 uur en op zaterdag 28 mei 8.00-11.45 uur en van 15.30-17.00 uur. Geen lid van SV Argon of wil je een extra exemplaar, dat kan tegen betaling van €7,50 aangeschaft worden.

Ook is er de mogelijkheid om het magazine via de webshop te bestellen. Op onze pagina met foto albums vindt u veel materiaal van het Argonautenbal en de lancering.

 


Terug naar het overzicht