Succesvolle zaterdag voor de jeugd

29 mei, 2022

De 28e mei werd een behoorlijk succesvolle dag voor onze jeugdteams. Liefst drie van de vier kampioenskandidaten slaagden er in om de titel binnen te halen en mochten dus een feestje vieren.

Zowel JO14-1, JO15-1 en JO17-2 bleken aan het eind van de competitie de rest voorgebleven te zijn en werden dan ook uitdrukkelijk in het zonnetje gezet. Jammer genoeg lukte het de JO19-1 net niet, maar je kunt niet alles hebben zullen we maar zeggen.

Vorige week slaagde JO15-2 in de opdracht om te winnen en de titel te pakken, zoals destijds in de vooruitblik al gememoreerd. Maar omdat ze deze week niet hoefden te spelen, kwam dat nieuws bijna tussen wal en schip in. Uiteraard ook de felicitaties aan die kampioenen!

Onze felicitaties gaan naar staf en spelers van alle dee teams, op bijgaande foto’s kunt u de feestvarkens van jongstleden zaterdag zelf herkennen.


Terug naar het overzicht