Jubileum magazine voor iedereen

29 mei, 2022

Zoals bekend bestaat Argon in seizoen 2021-2022 50 jaar en er is door de Jubileum Commissie hard gewerkt om een 87 pagina`s tellend jubileum magazine collectors item samen te stellen. Een resultaat waar wij enorm trots op zijn.

Voor alle leden van SV Argon is per huishouden een exemplaar van dit magazine (gratis) beschikbaar.

Afgelopen weken heeft u de mogelijkheid gehad om dit mooie magazine op te halen in de bestuurskamer maar nog niet iedereen heeft dit gedaan. Wij willen niemand dit magazine onthouden, maar het is helaas voor ons niet te doen de magazines thuis te gaan brengen. Daarom bieden we u de mogelijkheid om toch in bezit te komen van het magazine door met ons contact op te nemen. Dat kan bij Monique Bakker of Niels van Yperen op niels.vanyperen@ziggo.nl of moniqueverlaan@gmail.com en dan maken we samen een afspraak om het magazine te komen halen.

Wanneer u geen lid van Argon bent of geïnteresseerd bent in meerdere exemplaren is er een mogelijkheid om een magazine aan te schaffen tegen de kostprijs €7,50.

Met vriendelijke groet,

Monique Bakker en Niels van Yperen

Werkgroep Jubileummagazine | Jubileumcommissie SV Argon 50 jaar


Terug naar het overzicht